شیشه بالکن

بالکن شیشه ای و انواع آن، اجرای سیستم تاشونده شیشه بالکن

با توجه به نوع زندگی بشر و وسعت آپارتمان نشینی تغییراتی در معماری و طراحی خانه ها ایجاد شده است.  جهت استفاده بهینه از تمامی قسمتهای ساختمان و فضاها خلاقیت های زیادی در طراحی خرج شده است . همچنین برای جلوگیری از ورود حشرات، صدای مزاحم و  هدر رفتن انرژی، استفاده چند گانه از فضاهای موجود به یک ضرورت تبدیل شده است. شیشه تا شونده بالکن این قابلیت را ایجاد میکند که در فصول مختلف سال از بالکن خود نهایت بهره را ببرید.

سیستم شیشه تاشونده بالکن

سیستم شیشه تاشونده بالکن از دو ریل آلومینیومی افقی که یکی بر روی سقف و دیگری بر روی نرده یا سازه های کف بالکن نصب شده اند تشکیل شده است . صفحات شیشه ای که در قسمت بالا و پایین دارای فریم می باشند درون این ریل ها قرار میگیرند. شما به راحتی می توانید شیشه های با ضخامت 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متری را حرکت دهید و جمع کنید.
در ابتدا صفحه شیشه ای توسط قفل پایین باز می شود. در مرحله بعد شیشه های دیگر به راحتی به سمت شیشه باز شده حرکت میکنند و سپس تا می شوند. وقتی تمامی شیشه ها کنار می روند ،سطح یک پارچه و بدون شیشه ایجاد میشود و می توانید در برخی از فصول سال از ورود هوا لذت ببرید و در فصول سرد سال با بستن این سیستم از حضور در فضای بالکن نهایت استفاده را بکنید .
همچنین سیستم بالکن تاشونده در برابر باد و سایر اثرات جوی بسیار مقاوم هستند.

شیشه جمع شدنی

شیشه جمع شونده به این معنی است که شیشه جمع شونده بدون قاب ما می تواند به طور کامل باز شود. پانل های شیشه ای با دسته ای که شبیه دسته درب اتومبیل است باز می شوند. به محض باز شدن شیشه ، به راحتی در محل خود قرار میگیرند. همه شیشه ها را می توان کنار زد ، یا برخی را می توان برای محافظت جزئی باز گذاشت. سطوح داخلی و خارجی شیشه های بالکن کشویی و تاشو به راحتی از داخل بالکن تمیز می شوند. وقتی همه شیشه ها کنار گذاشته شدند ، می توانند قفل شوند تا از حرکت و لرزیدن آنها در مقابل باد جلوگیری شود.

انواع شیشه بالکن

سیستم های شیشه بالکن تقریباً برای هر بالکن سفارشی می شود و گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.
شیشه ها می توانند در برابر بادی تا 300 کیلومتر در ساعت مقاومت کنند. با این وجود سبک هستند و به راحتی قابل لغزش و جمع شدن هستند. در نظر داشته باشید که شیشه ها به داخل تا می شوند.

اجرای شیشه بالکن

 

قیمت شیشه ریلی بالکن

تمامی یراق‌آلات شیشه مورد نیاز از کیفیت بالاتری برخوردارهستند. عوامل متعددی بر روی قیمت تأثیرگذار است. مهمترین عوامل عبارتند از:

  • متراژ فضای مورد نظر شما برای نصب و ابعاد
  • مدل شیشه : شیشه بالکن‌ ها به دو صورت کشویی، لولایی و یا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) هستند
  • رنگ، میزان ضخامت و…
  • جنس شیشه و سکوریت بودن آن
  • یراق آلات
  • حمل و نقل
  • نصب و اجرای پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست