شیشه رنگی پارتیشن

به علت شفافیت ذاتی شیشه، نصب پارتیشن میتواند حداکثر نور را در فضا استفاده کند . با نصب پارتیشن شیشه ای به تمام نقاط منزل یا محل کار دید داشت که این عوامل باعث زیبا تر شدن فضا می‌شود.

پارتیشن شیشه ای رنگی، مات و طرح دار در واقع همان پارتیشن شیشه ای معمولی هستند. تفاوت این نوع پارتیشن ها استفاده از شیشه رنگی و مات می‌باشد. با استفاده از شیشه در پارتیشن ها دید کامل به تمام قسمت های محیط کار یا منزل خواهید داشت و جهت زیباتر شدن محیط میتوانید از پارتیشن شیشه ای رنگی ، مات استفاده کنید.

نصب پارتیشن شیشه ای رنگی

با استفاده از این نوع پارتیشن ها دید به صورت دائمی محدود می‌شود اما با استفاده از شیشه های هوشمند و یا نصب پرده های کرکره ای در بین پارتیشن های دوجداره میتوان دید را در زمان های دلخواه محدود کرد. با انواع شیشه رنگی پارتیشن اداری شما می توانید فضای فلت اداری و شرکتی خود را با ترکیب بسیار شیک و خلاقانه، دکور کنید. با ترکیب زیبای آلومینیوم یا ام دی اف به همراه رنگ دلخواه شیشه رنگی مناسب با دکور شرکت و یا سلیقه شما، چیدمان فضای حرفه ای و اداری داشته باشید زیبایی شناسی، راحتی، مدرنیته و نهایت ایمنی، خصوصیت های بارز پارتیشین به سبک شیشه ای می باشد. شیشه پارتیشن دارای همچنین با مونتاژ و دمونتاژ آسان، متحرک و تغییر پذیر می باشد. این نوع پارتیشن ها امکان نصب  تمامی تجهیزات و عبور سیم های برق، داکت های شبکه و تلفن را دارد و باتوجه به نیاز  فنی و زیبا سازی فضا، دکور اجرا می شود.

 

 

اگر از پارتیشن شیشه ای رنگی برای جداسازی اتاق خواب از قسمت های دیگر اتاق استفاده می نمایید می توانید از ترکیب رنگ های آرام بخش استفاده نمایید ، پارتیشن شیشه ای رنگی زرد ، پارتیشن شیشه ای رنگی آبی ، پارتیشن شیشه ای رنگی سبز ، پارتیشن شیشه ای رنگی نارنجی و پارتیشن شیشه ای رنگی  قرمزکه با هم ترکیب شوند و یا با سفید ترکیب شوند و یا به تنهایی کار شوند برای کاربرد در اتاق خواب مناسب می باشند.

اگر از پارتیشن شیشه ای رنگی برای جداسازی قسمت هایی از اتاق پذیرایی استفاده می نمایید می توانید از ترکیب رنگ های گوناگون و شاد استفاده نمایید ، ترکیبی از رنگ های زرد ، قرمز ، نارنجی ، برنز ، سبز ، دودی و سفید می تواند یک پارتیشن شیشه ای زیبا و مجلل را در اتاق پذیرایی شما ایجاد نماید ، بسته به سلیقه خود می توانید تمام این رنگ ها و یا چند رنگ از این رنگ ها را انتخاب نموده و در اتاق پذیرایی خود به کار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست