پارتیشن ام دی اف ، نصب پارتیشن MDF

آیا شما هم به دنبال ایجاد نظم در شرکت و اداره خود هستید؟ آیا به دنبال نصب پارتیشن اداری ام دی اف در اداره و یا شرکت خود هستید؟ در این مقاله هما رزیدنس از پارتیشن اداری ام دی اف صحبت خواهیم کرد. پارتیشن یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری امروزی می باشد که بسیاری از صنایع مورد استفاده واقع شده است. طراحی بخش های اداری و شرکتی نیز همیشه یکی از مهم ترین ترین دغدغه مدیران می باشند. امروزه برای جداسازی قسمت های مختلف یک محوطه به جای ساخت دیوار از پارتیشن های مختلفی که عرضه بازار شده است استفاده می کنند. انواع پارتیشن های اداری را داریم که از جمله آن ها می توان به پارتیشن فلزی، پارتیشن شیشه ای و پارتیشن MDF اشاره کرد. یکی از شیک ترین و پرطرفدارترین پارتیشن ها، پارتیشن MDF می باشد که دارای ابعاد و طرح های بسیار مختلف و شیک هستند. همچنین می توان آنها را به دو نوع تقسیم کرد :

انواع پارتیشن ام دی اف

شما می تواندی نوع و ابعاد دلخواه خود را براساس قیمت و طرح و ابعاد انتخاب کنید. انواع طرح ها برای سلیقه ها و چیدمان های مختلف اداری تعبیه شده است. پارتیشن های ام دی اف از نظر فنی به دو نوع تکجداره و دو جداره تقسیم می شوند.

پارتیشن MDF تک جداره

پارتیشن تک جداره به منظور جدا نمودن قسمت های مختلف فضاهای اداری در راستای ارتقاء بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن تکجداره ام دی اف ساخته شده از فریم ام دی اف با ضخامت های مختلف و قابل اجرا در اشکال مختلف .در این نوع پارتیشن کلن از فریم و اسکلت ام دی اف استفاده میشود که قابلیت استفاده از انواع شیشه و یا پرده را نیز دارد.

پارتیشن MDF دو جداره

ضخامت این پارتیشن 13 سانت میباشد و در بین فضای خالی که بین دو قاب ام دی اف ایجاد میگردد پرده ولومی نصب میشود معمولن در این پارتیشن از شیشه قدی استفاده میشود به دلایل زیاد که مهمترین آن زیبایی و رفت آمد نور میباشد البته نوع های دیگر نیز با توجه به نیاز مشتری و نیاز فضا از مدلهای تمامن ام دی اف و یا کلبه ای و یا شیشه افقی نیز اجرا میشود.

قیمت پارتیشن ام دی اف

متریال استفاده شده و همچنین متراژ بسیار مهم است. موضوع دیگر درباره قیمت گذاری نوع جداره این ساره هاست. همچنین ممکن است شما بخواهید که کارشناس محفظه و مسیر هایی برای برق کشی و سیم های اینترنت نیز تعبیه کند که این موضوع هم به قیمت کار و پروژه اضافه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست