پارتیشن متحرک چیست؟

پارتیشن اداری متحرک یا ریل دار از آن دسته پارتیشن های خوش قیمت و کاربردی است. ممکن است این نوع پارتیشن را در مطب ها یا سالن های زیبایی یا حتی در فروشگاه ها دیده باشید. مهم ترین ویژگی پارتیشن های متحرک امکان آسان جا به جایی آنهاست. در این مقاله به ویژگی های این سازه می پردازیم.

پارتیشن متحرک

امکان جا به جایی به صورت دستی در این پارتیشن وجود دارد. شما به دلخواه خودتان می توانید هر کجا که بخواهید این سازه را بگذارید. جدا سازی محیط یا جهت دادن به محیط فقط در چند ثانیه اتفاق می افتد. زمانی که می خواهید محیط خود را تغییر بدهید بدون ابزار خاصی می توانید این کار را انجام دهید. ساختار این پارتیشن از ستون ها، پایه و صفحه جدا کننده تشکیل شده است.

این پارتیشن در بیمارستان یا مطب برای جداسازی بخش ها استفاده می شود. در سال های زیبایی برای پوشاندن محیط وروری با سالن و یا راهرو استفاده می شود. همچنین در فروشگاه ها و غرفه های موقت نیز برای جدا سازی یک فروشگاه یا دسته ای از محصولات کاربرد دارد.

پارتیشن چرخ دار

این نوع پارتیشن همان ساختار یک پارتیشن متحرک را دارد اما پایه های آن دارای چرخ می باشد. این چرخ ها برای جا به جایی راحت تر پارتیشن متحرک است. همچنین برای باز یا بسته بودن محیط نیز کاربرد دارد.

پارتیشن ریلی

این نوع پارتیشن ها در یک راستا حرکت میکنند و برای باز یا بسته بودن فقط یک محیط استفاده می شوند. گاها این نوع پارتیشن به جای پارتیشن اداری استفاده می شود و در های ورودی بدون لولا هستند. در واقعا نوع شیشه ای این پارتیشن ریلی جایگزین پارتیشن شیشه ای ثابت است.

جنس پارتیشن : چوب یا فلز

انتخاب جنس پارتیشن کاملا به شما و محیط استفاده بر می گردد. اما معمولا ترکیب جنس شیشه و آلومینیوم، چوب خالص و یا ام دی اف استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست