قیمت پارتیشن اداری و انواع آن

قیمت پارتیشن اداری و انواع پارتیشن اداری

یکی از دغدغه های مهم در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌ کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم . در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن اداری ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند. قیمت پارتیشن اداری از مهم ترین نکاتی است که باید در نظر گرفته شود.  جهت ایجاد فضای با نظم و آرام  و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا، رفت آمدهای مکرر پارتیشن بندی اداری راهکار مناسبی به نظر می رسد. 

اگر شما نیز تمایل دارید اجرای پارتیشن شیشه ای در فضای کاری شما انجام شود حتما این مقاله را بخوانید. 

اقلام ساخت پارتیشن اداری اهمیت دارد

فریم چوب ،تخته سه لا ، میخ ،چکش ،پیچ ،مته ،پارچه ،گیره وسایلی است که برای ساخت پارتیشن اداری ( نوع بسیار ساده و ابتدایی آن) نیاز دارید .ساخت پارتیشن هایی مانند پارتیشن شیشه ای به احتیاط و مهارت بیشتری نیاز دارد.اما فرایند ساخت باید توسط متخصص و با اقلام با کیفیت انجام شود. 

از آنجایی که یراق الات شیشه و سایر اقلام کیفیت های مختلفی دارند باید در انتخابشان دقت کنید. برای مثال در پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه با ضخامت 12 یا 18 میل استفاده کرد. دقت کنید که انتخاب اقلام با کیفیت یا بی کیفیت در قیمت ها و هزینه های شما تاثیر گذار است. 

 به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب ‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن قیمت پارتیشن اداری متفاوت و متنوع است. هزینه نصب پارتیشن نیزبه صورت جداگانه محاسبه می شود. 

انواع پارتیشن اداری 

پارتیشن ها جنس های مختلفی دارند که براساس تصمیم کارشناس، شرایط فضا و بودجه انتخاب می شوند. 

از نظر پیاده سازی این نوع پارتیشن ها محبوب هستند:

پارتیشن اداری شیشه ای 

یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین مدل های پارتیشن ها، پارتیشن اداری شیشه ای می باشد که از ترکیب پروفیل آلومینیوم و شیشه سکوریت در رنگ های متنوع ساخته می شود. این پارتیشن ظاهری بسیار جذاب دارد و زیبایی خاصی به محیط شما می بخشد. این مدل نیاز به مهارت متخصص های این حوزه دارد، چرا که ظرافت در طراحی مهم است. 

پیاده سازی پارتیشن شیشه ای علاوه بر زیبایی که به محیط کار می بخشد، به عنوان عایق صدا نیز عمل می کند. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای از سایر پارتیشن ها، قیمت مناسب تری دارد و می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

پارتیشن تک جداره 

برای زیبا سازی اداره و ایجاد محیطی کلاسیک طراحان از پارتیشن های اداری استفاده می کنند. ایجاد فضای سکوت و تمرکز بیشتر یکی از ویژگی های مهم این مدل است. دیگر ویژگی این پارتیشن قابلیت جابجایی و نصب تا سقف و عایق در برابر صدا می باشد.

این مدل می تواند به صورت ترکیب شیشه و ام دی اف انجام شود. همچنین در بعضی پروژه ها پارتیشن تک جداره آلمینیومی هم استفاده شده است. 

 

پارتیشن دو جداره آلومینیومی فضاگویا

پارتیشن آلومینیوم اداری یک راهکار عالی برای داشتن فضا و حریم خصوصی می باشد. پارتیشن دو جداره آلومینیومی از دو لایه شیشه سکوریت 4 یا 8 میل تشکیل شده است که پرده کرکره ای هم جز اصلی آن است. همچنین قاب یا فریم دور شیشه از آلومینیوم می باشد. پارتیشن اداری آلومینیومی از پرطرفدار ترین نوع پارتیشن های اداری می باشد که بیشتر در محیط های اداری و سازمان های بزرگ از آنها استفاده می شود. پارتیشن آلومینیومی از ترکیب متریال ها متنوع ساخته شده است. از آلومینیوم به عنوان فریم اصلی استفاده می شود که باعث استحکام و مقاومت سازه در برابر ضربه و خمیدگی می شود. این پارتیشن در دو نوع تک جداره و دوجداره طراحی و تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست