پارتیشن اداری چگونه پیاده سازی می شود؟

حتما شما هم تجربه دیدن طراحی های اداری در ساختمان ها و شرکت ها را داشته اید. یکی از طراحی های داخلی در شرکت ها و اداره ها پارتیشن اداری است. یکی از هوشمندانه ترین استفاد ها از فضای کاری پارتیشن بندی ان است. پارتیشن شیشه ای در فضاهای کاری یک جذابیت همیشگی را ایجاد می کند. بیایید بررسی کنیم این پارتیشن های اداری چطور پیاده سازی می شوند؟

طراحی نقشه پیاده سازی پارتیشن اداری

هیچ کاری در دکوراسیون داخلی و خارجی بدون نقشه قابل پیش بردن نیست. یک نقشه دقیق می تواند یک نتیجه خوب را رقم بزند. نقشه پارتیشن اداری براساس معیار هایی چون فضای پارتیشن ، قسمت های پر تردد، قسمت های اداری و کاربرد ها پیاده سازی می شود.  طراحی نقشه توسط کارشناسان هما رزیدنس قابل انجام است. توجه کنید که متراژ ، طبقه ، امکانات و رابط های ساختمانی مانند برق ، اینترنت هم در طراحی ها دخیل هستند. پارتیشن شیشه ای باید براساس نیاز های آن واحد انجام شود. ممکن این طراحی برای هر طبقه از ساختمان متفاوت باشد.

برای مثال در اجرای پارتیشن اداری طراحی اتاق های مرکز تماس و پشتیبانی ، پارتیشن های شیشه ای از سقف تا کف کامل پیاده سازی می شوند. اما ممکن است در بخش توسعه نرم افزار یا واحد مالی نیازی به پوشش کامل نباشد. 

بودجه بندی مالی و زمانی اجرای پارتیشن اداری

براساس نقشه ها ، متراژ ، یراق آلات شیشه و پارتیشن و… زمان و بودجه پروژه تعیین می شود. این موارد متغییر هستند و قبل از تعیین آنها حتما یک کارشناس پارتیشن های اداری باید بررسی های لازم را انجام دهد.

برای این برنامه ریزی حتما زمان بگذارید چرا که می تواند پروژه شما را به درستی پیش ببرد. در اجرای پارتیشن شیشه ای اداری بودجه بندی مالی براساس کیفیت و متراژ محاسبه می شوند. همچنین چند معیار دیگر نیز در این قیمت گذاری دخیل است. 

انتخاب جنس پارتیشن اداری

نکته مهمی که برای طراحی پارتیشن باید مورد توجه قرار گیرد، مبحث انتخاب نوع پارتیشن است. به عنوان مثال پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره ، پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن ام دی اف نوع های مختلفی است که بر اساس نیاز باید انتخاب شوند. کاربرد هر کدام از موارد بالا کاملا متفاوت است و بر اساس نیازهایی که وجود دارد پارتیشن انتخاب می شود. محبوب ترین نوع پارتیشن حالت دوجداره mdf  است که مشتریان زیادی آن هارا تقاضا می کنند.

حمل و نقل و پارتیشن شیشه ای

برای حمل و نقل این سازه ها نیاز دارید تا از خودرو هایی که دارای نگه دارنده هستند استفاده کنید. شیشه سکوریت یا شیشه های معمولی در حمل و نقل شان تفاوت هایی وجود دارد. 

این موضوع روی هزینه حمل هم تاثیرگذار است.

اتصالات پارتیشن و قطعات آن 

برای اینکه بتوانید از برق، اینترنت و یا تلفن استفاده کنید باید حتما برای جای آنها فکر کنید. اتصالات و قالب های پارتیشن اداری برای این موارد نیز تعبیه شده است. تعداد و فضای اتصالات یکی از مهم ترین وکاربردی ترین انتخاب های شماست.

نواع یراق آلات پارتیشن های شیشه ای در جنس ها و متریال های مختلف ساخته و تولید می شوند. بدیهی است که هر چقدر آلیاژ با کیفیت تری در ساخت این یراق آلات استفاده شود، امکان بروز مشکلاتی چون زنگ‌زدگی و همچنین خرد شدن این یراق آلات کمتر است.

نصب پارتیشن در تهران و کرج

نصب پارتیشن در تهران و کرج

نصب پارتیشن توسط کارشناسان فنی صورت میگیرد. این نصب در تهران، کرج انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست