پارتیشن شیشه ای ، قیمت و نصب پارتیشن

پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه ای یکی از مهم ترین و معروف ترین طراحی های دکوراسیون داخلی است. معمار های حرفه ای همیشه این گزینه را برای سازمان ها و خانه ها در نظر دارند.

یکی از دغدغه های مهم در دکوراسیون انتخابی برای محیط‌ کار هنگامی است که با کمبود فضا مواجه هستیم. در این صورت تقسیم فضا به وسیله پارتیشن ارزان و مقرون به صرفه اهمیت خاصی پیدا می کند. قیمت پارتیشن اداری از مهم ترین نکاتی است که باید در نظر گرفته شود.

جهت ایجاد فضای با نظم و آرام و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا، رفت آمدهای مکرر پارتیشن بندی راهکار مناسبی به نظر می رسد. پارتیشن ها جنس های مختلفی دارند که براساس تصمیم کارشناس، شرایط فضا و بودجه انتخاب می شوند. 

پارتیشن شیشه ای

حتما شما هم تجربه دیدن طراحی های دیواره شیشه ای در ساختمان ها و شرکت ها را داشته اید. یکی از طراحی های داخلی در شرکت ها و اداره ها پارتیشن شیشه ای است. استفاده هوشمندانه از شیشه شفاف یا مات زیبایی و ظرافت را به ارمغان می آورد. پارتیشن شیشه ای در فضاهای کاری یک جذابیت همیشگی را ایجاد می کند. 

از مزایای شیشه در می توان به ایجاد فضای Open Office اشاره کرد.علاوه بر انعطاف بالای طرح‌پذیری پارتیشن، هزینه اجرای انواع آن‌ها مانند پارتیشن شیشه‌ ای کمتر از دیوار‌کشی هستند. نکته مهم دیگر قابلیت جابه‌جایی اتاقک‌های ساخته شده با پارتیشن است. اگر نیازهای اداری شما تغییری داشت، به‌سادگی می‌توان چیدمان جدیدی از محل کار خود ارائه کنید.

قیمت پارتیشن اداری

تعیین مبلغ پروژه معیار های بسیاری مثل حجم پروژه ، یراق استفاده شده ، مکان اجرای پروژه و .. بستگی دارد که باید در این مورد با کارشناسان هما رزیدنس صحبت کنید. شما می توانید با شماره tel: 021-4481-0190 تماس حاصل فرمایید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

از آنجایی که یراق الات شیشه و سایر اقلام کیفیت های مختلفی دارند باید در انتخابشان دقت کنید. برای مثال در پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه با ضخامت 12 یا 18 میل استفاده کرد. دقت کنید که انتخاب اقلام با کیفیت یا بی کیفیت در قیمت ها و هزینه های شما تاثیر گذار است.

callمشاوره رایگان

articleمطالب مرتبط

فهرست