اجرای حمام شیشه ای در برج آفرینش

اجرای حمام شیشه ای و آینه سرویس‌های بهداشتی برج آفرینش

  • شیشه تمامی طبقات 10 میلیمتر
  • اجرا به صورت کاملا بدون فریم (فریم‌لس)
  • آینه‌های 4 میلیمتر طرح‌های سفارشی
  • تعداد سرویس‌ها 112 عدد
اجرای حمام شیشه ای

حمام شیشه ای یکی از مدرن ترین و شیک ترین قسمت های هر خانه است. طراحی این قسمت از خانه باید مطابق معماری و دکوراسیون داخلی خانه باشد.

شخصات برج تجاری مسکونی آفرینش رامسر

مجتمع مسکونی رامسر  با دید بسیار زیبا به دریا و جنگل در حاشیه ی دریای خزردر  زمینی با متراژ6000 متر مربع به  زیربنای62000در 23 طبقه  و166 واحد با متراژ  160الی 1270 متر و 6  واحد تجاری به زیربنای کل 2120  متر مربع با مشخصات ذیل در حال احداث می باشد.

اجرای حمام شیشه ای فریم لس

حمام شیشه‌ای یا کابین دوش یک ظاهر متفاوت دارد. حمام‌های شیشه‌ای به راحتی قابلیت شستشو دارند. این فضا راحتی از این فضا برای نگهداری گرما و جلوگیری از مصرف زیاد انرژی استفاده کنید. در مدل‌های فریم لس به جای شیشه سکوریت 6 میل از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که مقاومت و وزن بیشتری دارد.

پیاده سازی

درب دوردوشی معمولاً به دو صورت لولایی و کشویی اجرا می‌شود. همان طور که مشخص است، درب لولایی را تنها در فضاهایی می‌توان اجرا کرد که فضای کافی برای باز شدن درب داشته باشند. به همین دلیل، در بیشتر دور دوشی ها از درب کشویی استفاده می‌شود که هم آب‌بندی بهتری دارد و هم باز و بسته کردن آن آسان‌تر است.در اجرای حمام شیشه ای درب دور دوشی های فریم دار را نمی‌توان به صورت لولایی اجرا کرد؛ زیرا قاب آلومینیومی مانع از باز و بسته شدن درب لولایی می‌شود. اما دور دوشی های فریم لس را می‌توان هم با درب کشویی و هم با درب لولایی طراحی و اجرا نمود.

فهرست