جت فن پارکینگ

سیستم تخلیه مکانیزه دود و آتش

جت فن های پارکینگی، برای خروج گازهای آلاینده­ ی اگزوز خودروها و تخلیه دود به هنگام آتش سوزی پارکینگ (حالت اضطراری)

بر اساس ضوابط تعریف شده سازمان آتش نشانی تمام جت فن های مورد استفاده در پارکینگ های زیرزمینی می بایست از نوع فن مقاوم حریق کلاس F300 باشند. جت فن F300 به جت فن منتقل کننده هوا یا گازهای ناشی از حریقی گفته می شود، که حداقل به مدت یک ساعت در برابر حرارت 300 درجه سانتیگراد مقاومت داشته و کارایی خود را حفظ کند.

مشاوره پیاده سازی جت فن

پروژه اجرایی جت فن

کنترل جت فن
جت فن پارکینگ
جت فن پارکینگ
فن پارکینگ
جت فن آب
جت فن پارکینگ

معرفی جت فن

جت فن ها دسته ای از فن های محوری و یا شعاعی می باشند که به دلیل استفاده از پروفیل پره مخصوص در پروانه ها و طراحی خاص بدنه، قادرند تا در سرعت های دورانی بالا، حجم بالایی از گازهای داغ را در فشار بالای پارکینگ های زیر زمینی جابجا کنند. این ویژگی منحصر به فرد در جت فن موجب شده است تا از آنها در مکان هایی مانند پارکینگ های زیر زمینی و تونل قطار شهری برای کنترل و خروج آلاینده ها استفاده شود.

ویژگی پیاده سازی جت فن در پارکینگ ها

done_outline

کاهش فضای اشغال شده، افزایش میدان دید و تهویه نقاط کور

done_outline

کاهش ارتفاع سقف و کاهش هزینه

done_outline

ارائه انواع سناریوهای تخلیه دود و آتش

done_outline

عدم نیاز به کانال کشی و کاهش قابل توان مصرفی فن ها

هما رزیدنس نماینده شرکت ایمن ساوالان

شرکت تاسیساتی آبرسان ایمن ساوالان سازنده ی طیف گسترده‌اى از محصولات پیشرفته صنعتى از جمله جت فن های محوری و شعاعی، تجهیزات جانبی جت فن ها، پرده های دود، دمپرهای موتوردار، چیلر، هواساز، فن کویل، اگزاست فن، یونیت هیتر و سامانه‌هاى حفاظت و کنترل و ارائه کننده آرایه وسیعى از خدمات تعمیر و نگهدارى در کلاس بین المللی است.

این شرکت پیشرو در زمینه ی تخلیه مکانیزه دود و آتش در داخل پارکینگ ها و تهویه مطبوع بیمارستانی، مفتخر است با کادری مجرب در راستای اعتلای روز افزون کشور و با تکنولوژی روز دنیا به هموطنان عزیز خدمات شایسته ارائه می نماید. شایان ذکر است تمامی محصولات شرکت به صورت کاملاَ بومی سازی شده در اختیار هم وطنان عزیز قرار می گیرد.

گواهی موتور جت فن

گواهی موتورهای جت فن که از مدل وگ مدل w22 درآن استفاده می شود و f ۳۰۰ هستند

ضوابط سیستم های تهویه

ضوابط سامانه هاي تهویه، تخلیه و کنترل دود، مربوط به کلیه دستگاهها و تجهیزات است

مشاوره پیاده سازی جت فن

فهرست