پارتیشن شیشه ای هوشمند، پارتیشن مات شونده

پارتیشن شیشه ای هوشمند یکی از سازه هایی است که در حمام شیشه یا دفاتر اداری، اتاق جلسات استفاده می شود. شیشه های هوشمند به نوعی از شیشه های سکوریت گفته می شود که در صورت نیاز قابلیت تبدیل شدن به حالت مات را دارد و مجددا می توان آن را از حالت مات به شفاف تغییر داد. شیشه مات شونده برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد مورد استقبال بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت.

در گذشته پارتیشن‌های شیشه‌‎ ای به کمک پرده‌های کرکره‌ای محدودیت دید ایجاد می‌کردند. این پارتیشن‌ها نیاز به نظافت بیشتری داشتند، کرکره‌های آن باید مرتبا تمیز می‌شدند. علاوه بر این شیشه پارتیشن هم در مدت زمان کوتاهی نیاز به نظافت داشت. اما پارتیشن‌های هوشمند امروزی به دلیل فقدان کرکره، زحمت کمتری برای نظافت دارند.

پارتیشن هوشمند برای اتاق جلسات

این شیشه برای اتاق مدیریت یا اتاق جلسات کاربرد مناسبی دارد. زمان برگزاری جلسات می‌توان آن را به شکل مات تنظیم کرد و بعد از جلسات آن را به شکل شفاف درآورد. گاهی در جلسات صحبت های محرمانه یا آمار و ارقام نمایش داده شده در صفحه نمایش را باید از دید دیگران مخفی کرد. با شفاف کردن پارتیشن می‌توانید عبور و مرور کارکنان را کنترل کنید، همچنین با مات کردن شیشه می‌توانید از عبور نور به داخل جلوگیری کنید. برای استفاده از این نوع پارتیشن در اتاق کنفرانس دچار چالش نخواهید شد، چرا که به راحتی از شیشه آن به عنوان ویدیو پروژکتور می‌توانید استفاده کنید. البته این پارتیشن‌ها را می‌توانید در ابعاد مختلف و مورد نیاز خود سفارش دهید و محدودیتی برای این کار نیست.

نور دهی در اسمارت گلس

پارتیشن‌های هوشمند که با نام دیگر اسمارت گلس هم شناخته می‌شوند، تحولی عظیم در دنیای دکوراسیون ایجاد کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین ویژگی پارتیشن‌های شیشه‌ای، آنتی یووی بودن آن است. آن‌ها فیلتر خوبی در برابر اشعه‌های خورشیدی هستند و این اشعه‌ها را از خود عبور نمی‌دهند. شما به کمک یک ریموت کنترل می‌توانید مات یا شفاف بودن پارتیشن را کنترل کنید. همچنین می‌توانید مشخص کنید که کدام یک از پارتیشن‌های شیشه‌ای عملکرد مشابهی با هم داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست