اسپگات نرده شیشه ای

انواع اسپیگات ها ، اسپیگوت آلومینیوم، قیمت اسپیگات

پیاده سازی نرده های شیشه و سازه های شیشه ای نیاز مند یراق آلات مخصوص خودشان هستند.

معماران و متخصصین حوزه نمای شیشه ای ساختمان انواع یراق آلات شیشه را به خوبی میشناسند. اگر هر زمان نیازمند شناخت یراق الات مناسب کار خود هستید می توانید از ما مشاوره رایگان دریافت کنید. یراق آلات شیشه گستره زیادی دارند و هرکدام براساس نیاز، جنس ، سایز و کاربرد ساخته می شوند. این تنوع در قیمت یراق آلات ساختمان نیز دیده می شود. اسپیگات ها یکی از ان یراق آلاتی هستند که در نمای ساختمان استفاه می شوند. این یراق ها در نرده شیشه ای ساختمان و یا پله های شیشه ای استفاده می شوند. اسپیگات ها انواع مختلفی دارند که دراین مقاله به معرفی آن می پردازیم. 

نرده شیشه‌ای اسپیگات یکی از زیباترین و در عین حال مستحکم‌ترین مدل‌های نرده شیشه‌ای است. لازم به ذکر است که برای هر عدد ورق شیشه‌ای دو پایه اسپیگت مورد نیاز است.

اسپیگات آلومینیومی مقطع چهارگوش

محبوب ترین و معروف ترین نوع نگهدارنده شیشه که در بسیاری از پرژه های اجرایی هما رزیدنس نیز قابل مشاهده است. این یراق در رنگ آلومینیوم ، پولیش مات یا انادیز قابل استفاده است. این اسپیگات برای جان پناه و نرده شیشه ای پله استفاده می شود. این اسپیگات معمولا بین 8 تا 22 میلی متر ضخامت شیشه را حمل می کند. معمولا جنس آن از آلومینیوم توپر می باشد اما در بازار ایران ،مدل آهنی آن نیز موجود است. 

محافظ  شیشه ای ممکن است در فضاهایی مانند مراکز خرید مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ های شیشه ای همچنین می توانند در موارد خارجی مانند بالکن در آپارتمان ها ، هتل ها نیز نصب شوند.

اسپیگات مقطع گرد

این اسپیگات ها براساس ضخامت شیشه و نوع طراحی انتخاب می شوند. یراق مقطع گرد با چهارگوش ویژگی های مشابهی دارند و می توانند به جای هم استفاده شوند. بیشتر اسپیگات های مقطع گرد از 8 میلی متر تا 12 میلی متر هستند. پوشش این یراق ها نیز براساس سلیقه و طراحی قابل پیاده سازی است. توجه کنید نوع پایه حتما پیش از تولید باید مشخص شود ، چرا که پس از برش و سکوریت شدن شیشه ، دیگر امکان اعمال سوراخکاری و مته کاری جهت جاساز برخی پایه اسپیگوت میسر نمی باشد.

 

پایه اسپیگات آلومینیومی

 

هندریل شیشه ای اسپیگوت راه پله

با توجه به قرار گیری شیشه ها در پایه اسپیگوت ، این مدل نرده شیشه ای برای اجرا در راه پله بسیار مناسب است. اجرای بدون نقص و کار نهایی بسیار شکیل می شود.برخی از پایه های نرده شیشه ای اسپیگوت که از جنس استیل هستند ، وارداتی ، توپر ، وزن بالا و سنگین می باشند . این مدل از پایه روکار استیل با قالب یک تکه و بدون درز انقطاع و به صورت ریخته گری می باشند. اختلاف وزن میان برخی از پایه های موجود در بازار و پایه های استیل روکار وارداتی به حدی آشکار است که حتی با دست گرفتن به صورت واضح مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پروژه ها
محصولات
کاتالوگ هما رزیدنس
فهرست